optima logo

Szkolenie kierujemy do osób prywatnych jak i małych i średnich firm, które chcą zapoznać się z funkcjonalnością modułów faktury i handel Comarch ERP Optima. Nauczymy i pokażemy jak działają obydwa komponenty w łatwy i przejrzysty sposób. Dowiedzą się Państwo również jak można się poruszać i pracować w programie od wprowadzania faktur po zarządzanie gospodarką magazynową. Kurs ten pozwoli na zdobycie certyfikatu i nabycie cennego doświadczenia zawodowego.

• Wprowadzenie do systemu Comarch ERP Optima

• Konfiguracja parametrów programu

• Dokumenty handlowe i magazynowe

• Faktury Pro Forma

• Faktury Sprzedaży

• Faktury Zakupu

• Faktury Wewnętrzne Zakupu

• Faktury Wewnętrzne Sprzedaży

• Paragony

• Rezerwacje odbiorcy

• Zamówienia u dostawców

• Zasoby Magazynowe: Wydania Zewnętrzne, Przyjęcia Zewnętrzne, Rozchody Wewnętrzne. Przyjęcia Wewnętrzne Przesunięcia Między magazynowe

• Deklaracje Intrastat

• Inwentaryzacja. Bilans otwarcia

• Rejestry kasowe/bankowe. Raporty kasowe/bankowe

• Preliminarz płatności. Rozliczenia podmiotu

• Noty odsetkowe. Ponaglenia zapłaty. Potwierdzenie salda

Szkolenie adresowane jest do osób, które chcą zapoznać się z funkcjonalnościami modułu Faktury i Gospodarka magazynowa na przykładzie programu Comarch Optima.

optima logo